קלאש רויאל – בית הספר של החופש הגדול

שמועות מספרות שלקראת החופש הגדול, משרד החינוך נערך להרחבת פרויקט הקייטנות וכי בימים האחרונים הועברו הנחיות לרשויות המקומיות כיצד להיערך לקראת מיזם "בית הספר של החופש הגדול" שאמור להתרחב השנה גם אל תלמידי כיתות ג'.

תוכנו של המסמך לא הגיע לידי מערכת בלוג "קלאש רויאל היום" ועל כן צוות המומחים שלנו לא יוכל להתייחס באופן רציני ומקצועי אל תוכנית הלימודים המוצעת לקייטנות החופש הגדול בבתי הספר היסודיים.

עם זאת, גישה הומוריסטית וקלילה, על סף צינית (לא מרירה), תמיד אפשרית ומהווה מוצא מיידי למבוכה שאחזה את כתבינו. לכן, מדף זה יוצאת קריאה אל מי שאחראי על תוכנית הלימודים של תלמידי כיתות ג' בבית הספר של החופש הגדול:

בבקשה בבקשה, תלמידי כיתה ג' (העולים לכיתה ד') הם כבר ילדים מספיק גדולים והמונים מהם משחקים קלאש רויאל, אוהבים קלאש רויאל וחלקם אפילו מכורים לקלאש רויאל.

פליז פליז, תנו להם לשחק קלאש רויאל – לפחות בהפסקות!!!

צוות קלאש רויאל היום רוצה למחות מראש ולהודיע שאם בקייטנות הללו של בית הספר יחלקו שוקו ולחמניה אז זה ממש לא בריא ונוגד את הנחיות משרד החינוך לגבי תזונה בריאה בבתי הספר ובקפיטריות. אם אפשר, אז בבקשה לספק לילדים משהו קצת יותר מזין משוקו ולחמניה. בכל זאת, הם כבר מכורים למסכים, אז על מנת לא לגרום להתמכרות נוספת לסוכר, קמח, גלוטן ושוקולד – תנו להם ירקות. טריים ושטופים !!!

קייטנת קלאש רויאל
קייטנת קלאש רויאל

נציג משרד החינוך שמעוניין להגיב רשמית מוזמן ליצור איתנו קשר דרך הטופס באתר. אנחנו נביא כמובן את תגובתו בדיוק כפי שהוא יכתוב אותה. נודרים!!! באמת!!! בארנה 8!!!

כמה נקודות חשובות למפעילי קייטנות ילדים בקיץ:

 • זמן לשחק קלאש רויאל זו לא רשות – זו חובה
 • זה מפריע מאד כשילד משחק בקלאש רויאל ומישהו עומד לו מעל הראש
 • אם ילד בקייטנה משחק קלאש רויאל – הוא חייב לפתוח תיבות כל שלוש שעות
 • גם בנות משחקות קלאש רויאל – אין סיבה לשים אותן בקבוצה נפרדת
 • קלאש רויאל נחשב משחק חברה אם משחקים בקלאן באטל
 • אם חייבים לצייר בבוקר אז בבקשה תדאגו שיהיה טוש ירוק כדי לצייר גובלינים
 • בית הספר של החופש הגדול זה שם לא טוב – תחליפו אותו

קלאש רויאל – התביעה היצוגית לא מאחרת להגיע או שכן?

עידו סולומון, כתב חדשות 2 דיווח באתר רשת (reshet.tv) אודות תביעה ייצוגית נגד גוגל של נהג משאית, הורה לילד ישראלי ששיחק בקלאש רויאל ובזבז (תחזיקו חזק!!!) 16,700 שקלים חדשים.

בכתבה שפורסמה לפני יומיים, שוטח הכתב עידו סולומון את סיפורו של י. נהג המשאית שבנו בזבז, כששה עשר אלף שקלים חדשים במשחק הקלאש רויאל על רכישה מתוך האפליקציה.

עוד מסופר בכתבה שגוגל נתבעה וחוייבה כבר בעבר להחזיר כספים להורים של ילדים שחוייבו בסכומי עתק מתוך אפליקציות של משחקים, וכן שגוגל מסרה בתגובה ש: "אינם מגיבים לגבי חשבונות אישיים ושהם מעודדים הורים ליצר סיסמה במכשירים כדי להימנע מרכישות לא רצויות"…

דסק החדשות של "קלאש רויאל היום" התכנס אור ליום שלישי במתכונת מורחבת כדי לקרוא היטב את הכתבה אודות התביעה היצוגית נגד גוגל בגין רכישות מופרזות בקלאש רויאל שפורסמה באתר רשת ולפסוק בסוגייה המשפטית הכבדה הזו.

קלאש רויאת תביעה ייצוגית
הורים תובעים את גוגל בגלל קלאש רויאל

גזר הדין

בתום הקריאה של כלל העדויות כפי שהובאו לפנינו על ידי הכתב עידו סולומון, ולאחר ששקלנו היטב את דבריו של י. נהג המשאית שבנו בזבז כשישה עשר אלף שקלים ברכישות מתוך אפליקציית המשחק קלאש רויאל (המשחק הכי טוב בעולם ע"פ פרסומים זרים) ולאחר שעברנו פעמיים על תגובתה של גוגל להאשמות החמורות… הגענו למסקנה הבלתי נמנעת ולפסיקה מטעמנו.

י. נהג המשאית, על אף שהנו בעליל הורה המזניח את חינוך ילדיו ילדיו המשאיר אותם חשופים לחסדי המכשירים הסלולריים לבדם, כשהם חשופים ומהווים מטרה נייחת לגחמותיהם של חברות המשחקים והענק המפחיד גוגל, רשאי ואף מוכרח לתבוע את גוגל בתביעה יצוגית. כמו כן, רשאי ואף חייב ומוכרח לחזק את הקשר עם בנו הסורר וללמד אותו כיצד יש לנהוג ולהשתמש במכשירים ניידים ומחשבים אשר הוזנו בהם פרטי כרטיסי אשראי – שכן לא מוסרת ממנו אחריותו כהורה למעשיו של בנו שחקן הקלאש רויאל.

גוגל, לא יוצאת ללא נזיפה מצוות השופטים המורחב של דסק חדות קלאש רויאל היום – פויה!!! פויה גוגל שאתם מאפשרים לילדים תמימים ליפול בפח. אולי תעשו משהו טוב עם כל הכסף ותפתחו אפליקציה שמלמדת הורים איך להתנהג ו/או איך לחנך את ילדיהם ו/או איך להסיר את אמצעי התשלום לאחר שמאפשרים לילד לקנות "רק מג'יקל צ'סט אחת אמא אני מבטיח!!!"

עידו סולומון!!! כן כן, אתה! מה אתה מסתכל אחורה, אין פה עוד עידו סולומון!!! – כבר הייתה כתבה כזו באתר מתחרה, מה אתה מביא לנו שוב את אותו סיפור ישן על ילד שבזבז את כל הכסף להורים שלו כי הם חסרי אחריות!!!

ואתם ילדים, שחקני קלאש רויאל זאבים שכמוכם, חוסו נא על הוריכם קשי היום, שעושים ימים כלילות כדי לממן לכם התמכרות למסכים והפרעת קשב מצורפת בחבילת אחד + אחד מתנה לחגים, נסו ללמד את ההורים שאפשר לרכוש כרטיסי ויזה נטען במיוחד בשבילכם ולטעון אותם בדמי כיס בסכום מוגבל וככה ללמד אתכם כיצד לשלוט בתקציב משל עצמכם. (בחייאת זומזום! – עופו לי מהעיניים!)

כנס קלאש רויאל – פסח 2017 – בהשתתפות היוטיוברים של קלאש רויאל

השתתפותם של היוטיוברים המובילים, אינדה קלאש, מאפין וסאם רויאל בכנס קלאש רויאל פסח 2017 אושרה. אלפי המעריצים שחששו כי הכוכבים שלהם לא ישתתפו בכנס ישרויאל השני נושמים לרווחה. 🙂

ממקורות יודעי דבר נמסר למערכת "קלאש רויאל היום" אישור רישמי כי היוטיוברים המובילים את זירת הקלאש רויאל הישראלית אישרו את השתתפותם בכנס קלאש רויאל שיערך בפסח 2017 בגני התערוכה, הידוע גם בשמו "כנס ישרויאל השני". בכך נגוזו כל השמועות על כך ששלושת היוטיוברים מתכוונים להשתתף בכנס קלאש רויאל אחר.

ע"פ פרסומי המפיקים באתר מכירת הכרטיסים לכנס קלאש רויאל, כנס ישרויאל השני יערך ב:
חול המועד פסח בימים: רביעי (12.4), חמישי (13.4), שישי (14.4) וראשון (16.4).
במקום: גני התערוכה – אושן מרכז אירועים , ת"א.
כרטיס כניסה : 72 ש"ח (כולל דמי טיפול) , כרטיס וי.איי.פי : 99 ש"ח (כולל דמי טיפול).

פוסטר כנס קלאש רויאל פסח 2017
פוסטר כנס קלאש רויאל פסח 2017

עוד פרטים ששפורסמו לגבי כנס קלאש רויאל פסח 2017:
בכנס תערך תחרות ראשונה מסוגה בישראל שבסופה יוכתר אלוף האלופים בקלאש רויאל!
אורך הכנס: שעתיים וחצי.
המשתתפים באירוע יכנסו לתוך עולם ה clash royale:

 • מי שרכש כרטיסי VIP, יוכל להיכנס אל מתחם ה VIP, להצטלם עם היוטיוברים ולקבל פוסטר חתום.
 • דמויות ענק יסתובבו בין הילדים.
 • פתיחת תיבות נושאת פרסים.
 • עמדות משחק היתוליות.
 • פאנל לימוד דקים ואסטרטגיות עם השחקנים הטובים בארץ שחלקם מדורגים בטופ העולמי.
 • הדגמת יתרונות וחסרונות של שיטות המשחק.
 • כל באיי הכנס יזכו להשתתף בטורניר הכי גדול במשחק clash royale (בכפוף לתקנון המשחק).
 • אליפות isroyal ב Clash Royal של טובי השחקנים בארץ ובפרשנות היוטברים המובילים בישראל.
 • הכנס מצולם במעגל סגור ויוקרן מעל מסכי ענק.

מבדיקה קצרה שערכנו ביום פרסום כתבה זו, עדיין נותרו כרטיסים בודדים לימים 14 ו 16 באפריל (שישי וראשון). אז אם אתם קוראים את הכתבה בסמוך למועד פרסומה, יש לכם עדיין סיכוי להשיג כרטיסים.

כנס ישרויאל הראשון נערך מוקדם יותר השנה, בחופשת חנוכה, וסיפרנו עליו בכתבה על כנס קלאש רויאל הראשון. שחקני קלאש רויאל רבים ובהם גם צוות העורכים והכותבים של "קלאש רויאל היום", מקווים ומצפים שכנס קלאש רויאל בפסח 2017 יהיה לפחות טוב כמו הכנס הראשון ושמסורת כנסי קלאש רויאל בישראל תימשך עוד שנים רבות.

סרטונים שפרסמו יוטיוברים על כנס קלאש רויאל שיערך בפסח 2017 בגני התערוכה:

קלאש רויאל הגיע לחדשות ערוץ 10

זה לקח "קצת" זמן, אבל בסופו של דבר קלאש רויאל, המשחק שכבש את תודעת ילדי העולם ושודד ברגעים אלו ממש את תודעת ילדי ישראל, כובש עד פסגת מפתח בדרך אל ארנה 10: "חדשות ערוץ 10". ואו!!! 🙂

תמר איש שלום, מגישת החדשות של ערוץ 10 הודיעה אמש בקול רוטט מהתרגשות "משחק חדש משגע את הילדים וגם את ההורים שלהם וקוראים לו … קלאש רויאל". מיד לאחר מכן בכתבה מצולמת , הסביר הכתב טל שורר "על מה המהומה" ואף הזהיר בסוף הכתבה ש"מדובר במשחק ממכר".

חחח גדול נרשם פה אצלנו בדסק החדשות של קלאש רויאל היום לשמע ההכרזה ולמראה הכתבה המצולמת, שאגב הייתה די משמימה, עם קטעים שנגזרו מסרטוני יוטיוב (לא מייצגים) וכללה מספר מרואיינים, שסיפרו על המשחק כאילו היה זה עוד "קנדי קראש" או עוד פרק של "אנגרי-בירדס".

אם פספסתם ואתם חייבים לראות גם, הכתבה זמינה כמובן באתר נענע 10 תחת הכותרת:
קלאש רויאל המשחק הממכר שיכול לרוקן לכם את הארנק

תמר איש שלום: יש לה קראש על קלאש
תמר איש שלום מאוהבת בקלאש רויאל

אנחנו, כאן במערכת קלאש רויאל היום, משוחדים לחלוטין כמובן, אבל הי, מה זו הכותרת הזו שחדשות ערוץ 10 בחרו לתת לכתבה: "קלאש רויאל המשחק שיכול לרוקן לכם את הארנק".
האם דיווח חדשות לא אמור להיות נייטראלי?
למה שותלים לצופה התמים מסרים נגד המשחק?
האם המשחק יכול לרוקן לנו את הארנק?
האם גם בכתבות אחרות של ערוץ 10 שותלים מסרים שכאלו?

מה דעתכם?

ע"פ ויקיפדיה: מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 היא תוכנית הדגל של "חדשות 10". המהדורה משודרת בערוץ 10 בימים ראשון עד חמישי בשעה שמונה בערב ונמשכת על פי רוב במשך שעה. בתוכנית מוצגות ידיעות האקטואליה של אותו היום מישראל ומהעולם. את המהדורה מגישה תמר איש-שלום ומחליפות אותה לסירוגין טלי מורנו ונגה ניר נאמן.

בעקבות העיסוק האובססיבי בחדשות 10 ובמשחק קלאש רויאל, עלו אצלנו במערכת קלאש רויאל היום תהיות מהותיות נוספות:

 • באיזה דק משתמש הכתב טל שורר?
 • באיזו ארנה אפשר למצוא את טלי מורנו?
 • כמה גביעים יש לתמר איש שלום?
 • באיזה קלאן אפשר לבקש מנגה ניר נאמן קלפים להחלפה?
 • האם חדשות ערוץ 10 יכתבו על הכתבה שלנו בתגובה לזה שאנחנו כתבנו על הכתבה שלהם?

הכירו את הקלף החדש ה- "באטל ראם"

הקלף החדש בקלאש רויאל ה- "באטל ראם" (Battle Ram – ובתרגום ישיר לעברית: האיל המנגח) יוצא אל אוויר עולם הגיימרים באופן רשמי מחר.

הקלף החדש, הבאטל ראם, למעשה כבר זמין לשחקני הקלאש רויאל מהשבוע שעבר. שחקנים ברמה שמונה ומעלה קיבלו הזדמנות לשחק באתגר הבאטל ראם ולקבל באופן יוצ א דופן את הקלף לפני כל השחקנים האחרים.

מדובר בקלף בערך 4 אליקסרים שבקרב עצמו מייצר לשחקן שני ברברים שרצים עם האיל המנגח על גבם.

יוטיוברים ברחבי העולם כבר פרסמו כמובן סקירה מקיפה על קלאף הבאטל ראם, מה הוא מאפשר, כיצד להשתמש בו ואילו "דקים" כדאי לשלב איתו.

בישראל בלטו לטובה היוטיוברים "מאפין" ו"אינדה קלאש" שפירסמו מיד עם צאת האתגר, סרטונים שמראים כיצד הם מנצחים באתגר, מקבלים תיבה עם הבאטל ראם ומסבירים באיזה דק הכי טוב להשתמש כדי לנצח באתגר.

והנה לפניכם, הסרטונים של מאפין ואינדה קלאש על ה-"באטל ראם".

קלאש רויאל – כובש את יוטיוב

משחק הקלאש רויאל כובש שיאים נוספים. סרטונים של היוטיוברים של קלאש רויאל נכנסים לרשימת "הכי חמים" של יוטיוב. סרטון האקסקיושנר של מאפין אפילו הגיע למקום השני והמכובד מיד אחרי הקליפ החדש של בן אל תבורי וסטאטיק ("זהב").

 מאפין כובש את "החמים" של יוטיוב

בן אל תבורי וסטאטיק התעוררו, מן הסתם, לעוד יום של "פאן" בעולם כוכבי הזמר הישראלי וכמו שכוכבי זמר נוהגים לעשות כל בוקר (מה, לא?) נכנסו ליוטיוב לראות האם הם כבשו את מדור הסרטונים החמים ביותר ביוטיוב. הם כמובן לא התאכזבו לגלות שהקליפ החדש שלהם "זהב" מופיע במקום הראשון במדור הסרטונים החמים של יוטיוב.

את הטקסט שכתוב בהמשך, אנו כמובן מדמיינים כסצנת בוקר בין בן אל לסטאטיק שהתעוררו בבית שלהם ושהלכה בערך כך (אתם מוזמנים להמחיז את התפקידים עם חברים שלכם, לצלם סרטון ולשלוח אלינו, אנחנו מבטיחים לפרסם):

סטאיק (נידהם ובטוטאל שוק): בן אל !!!  אתה רואה מה שאני רואה?
בן אל (עייף ומרוט מההופעה בלילה הקודם): מה אתה רואה?
סטאטיק (באקסטזה) :זוכר שאמרתי לך שאין לך מה לדאוג לגבי הקליפ שלנו "זהב"?
בן אל (מצחצח שיניים): נו? אז?!
סטאטיק (מתלהב אך מפוחד): יש סרטון של מאפין, על האקסקיושנר, מקלאש רויאל…
בן אל (נבהל מעט ופותח עיניים כמו שיש למשפחת תבורי): כן… ??? נו… תמשיך…!!!
סטאטיק (צווח מבוהל בפאניקה): זהו! הלכו המליונים! הלכו הבחורות! הלך הפרסום! הכל הלך!!! מאפין וערוץ הקלאש רויאל שלו הולכים לעבור אותנו. לא נוכל למכור בוטנים בשוק, בן אל!!! מה נעשה ??????
בן אל (מת מפחד כמו גובלין שנייה לפני שהדרקון נושף עליו אש): סטאטיק, אין ברירה, צריך לעשות קליפ עם מאפין.

זהו. זה מה שקרה שם. נראה אתכם ממחיזים, מצלמים ומעלים ליוטיוב, שולחים לנו.

🙂

ממתינים לסרטונים שלכם.

אה כן, הנה הסרטון של מאפין שכבש את החמים של יוטיוב – תנו לו סאב!

קלאש רויאל – פתיחת תיבות

רבים חושבים שמה שמושך את הילדים שלנו אל משחק הקלאש רויאל זו העובדה שמדובר במשחק אסטרטגיה וטקטיקה של דמויות פנטזיה מגניבות – אבל, האמת הפשוטה היא שהילדים שלנו, כמונו וכמו שרק בני אדם יכולים להיות, פשוט – חמדנים. מי לא רוצה שתהיה לו תיבת אוצר?

זו הנקודה שבה אתם אמורים להיעלב לרגע ולשאול: אנחנו? חמדנים?

אז זהו שכן.

🙂

תצורת תשתית ההכנסות ממשחק הקלאש רויאל, מתוכננת ומכוונת בדיוק אל המקום החמדני הזה שבנו. לא סתם הפך, ככל הנראה, משחק הקלאש רויאל למשחק המוביל בהכנסות ליום (השמועות מספרות על מעל שני מליון דולר ביום – בארה"ב).

השיטה עובדת כך:

כדי לשחק, צריך קלפים. ובקלאש רויאל יש 67 קלפים שונים בסך הכל. שחקן מתחיל את המשחק בקבלת תיבת אוצר. תיבת אוצר כמו שיש באגדות – מלאה ב… זהב, יהלומים ו… ניחשתם נכון – קלפים.

קלפים שלא קיבל השחקן הוא יכול לקנות בחנות של המשחק. כדי לקנות קלפים, משלמים ב… שוב ניחשתם נכון – בזהב (מטבעות זהב ליתר דיוק) ואם אין לשחקן זהב, ניתן להמיר יהלומים לזהב או לקנות בחנות. בחנות המשחק אפשר לקנות: זהב, יהלומים ותיבות.

עם הקלפים אפשר לשחק. אל משחקון, נכנס השחקן עם חבילה "דק" של 8 קלפים אותם הוא בוחר ואיתם הוא אמור להגן על מגדלי המלך שלו ולתקוף ולהפיל את מגדלי המלך של היריב. מי שמוריד את שלושת מגדלי המלך של היריב או מוביל במדד הורדת המגדלים, מנצח. אם אין הכרעה, במקרה של שוויון בהפלת מגדלים, המשחקון יסתיים בשוויון.

המנצח זוכה ב: גביעים, כתרים ו… תיבות. את התיבות אפשר לפתוח ולקבל את האוצר שבהן: זהב וקלפים. אבל… טא-דא-דא!!! אי אפשר לפתוח את התיבה מיד. צריך לחכות. כמה צריך לחכות? תלוי בתיבה.

לתיבת כסף – Silver Chest – צריך לחכות: 3 שעות
לתיבת זהב – Golden Chest – צריך לחכות: 8 שעות
לתיבה ענקית – Giant Chest – צריך לחכות: 12 שעות
לתיבה קסומה – Magical Chest – צריך לחכות: 12 שעות
לתיבה סופר קסומה – Super Magical Chest – צריך לחכות: 24 שעותSilver Chest - תיבת כסף

לתיבות עץ – Wooden Chest – שהמשחק מחלק חינם, צריך לחכות גם. בכל 4 שעות תקבלו תיבת עץ חינם.

Wooden Chest - תיבת עץ
תיבת כתרים – Crown Chest – אפשר לפתוח מיד אבל רק פעם ב24 שעות ניתן לקבל אחת כזו וצריך לנצח מספיק פעמים כדי לקבל 10 כתרים.

כך המשחק משמר את ההתמכרות של השחקן לקבלת הפרסים. הקלפים, הזהב והיהלומים שמקבלים מהתיבות אינם מספיקים, כמובן, כדי להתקדם מהר מהר במשחק ולעלות לרמות הגבוהות ולקבל קלפים ממש חזקים ומיוחדים.

כך, לאט לאט, הופך השחקן מכור לפתיחת התיבות וערוצי היוטיוברים מלאים בסרטונים שעוזרים להתמכרות הזו של השחקן להיות נוחה מעט על ידי צפיה בפתיחת תיבות של אחרים.

צפו במאפין פותח תיבת טורנירים (תיבה שבה זוכים רק כשזוכים בטורנירים) ובה יש…
10,000 קלפים:

פתיחת תיבות או "קלאש רויאל – פתיחת תיבות" הפך לז'אנר יוטיובי חביב על הקהל הצעיר חובב המשחק, חובב הזהב והיהלומים.

גובלין יורה חצים – Dart Goblin

דארט גובליןגובלין יורה החצים, דארט גובלין, או בשמו באנגלית:  Dart Goblin, הוא קלף חדש שהצטרף למשחק הקלאש רויאל ב-13 לינואר. היוטיוברים בעולם כבר מדווחים עליו וניתן לצפות בסרטונים שהם הכינו על הקלף החדש בעמוד החדשות הרשמי של קלאש רויאל על גובלין החצים ה-Dart Goblin.

שלושה יוטיוברים מארה"ב הכינו סרטונים על הגובלין יורה החיצים:

אורנג' ג'וס מדווח בסרטון שלו, בהתלהבות המאפיינת אותו, שגובלין החצים הוא קלף נהדר, עם זמן טעינה מהיר. מהיר יותר מגובלין החנית (Spear Goblin), בכ פי 2.5, שהטווח שלו גבוה: כ 6.5 משבצות, כמו של הענק המלכותי (Royal Giant) ושהוא מסוגל לעמוד לבדו מול צבא של שלדים.

בנוסף על הפרטים הטכניים על גובלין החצים, אורנג' ג'וס מסביר טקטיקות של שימוש בגובלין החצים להתקפה והגנה, עם ובלי שילוב קלפים אחרים. הסרטון מראה דוגמאות ומומלץ לצפות בו בתשומת לב אם אתם מעוניינים לשפר את הטכניקה והטקטיקה שלכם.

בסרטונים של ניק-אט-נייט וגאלאדון תוכלו לצפות במשחקונים שהם עורכים עם הקלף החדש ולשמוע פרטים נוספים ומה הם חושבים על הקלף החדש.

בארצנו הקטנטונת, מספר יוטיוברים כבר פרסמו סרטונים עם קלף גובלין החצים החדש:

אינדה-קלאש – הקלף החדש ה"דארט גובלין" : עידן רוכש את הקלף החדש, מעדכן אותו לרמה 6, משתמש בו בדק שלו ומסביר כיצד להתקיף ו/או להגן עם הקלף החדש בשילוף קלפים וותיקים ומוכרים.

טיפו – שיא עולם אתגר הדארט גובלין : טיפו משחק עם עמרי ראש בראש ומשתמש בגובלין החצים, או כמו שאתם בטח יותר אוהבים לקרוא לו: ה"דארט גובלין" 🙂

בחיפוש שערכנו הצלחנו למצוא עוד סרטון אחד בלבד אודות הדארט גובלין ועל כן נסיים במספר שאלות:
היכן אתם היוטיוברים הישראלים?
מאפין?
סאם רויאל?
מדוע אין יותר סרטונים על הדארט גובלין ?

מאפין חוגג יומולדת 15 ועובר 20,000 סאבים

היוטיובר נעם סמואל, המוכר בשם "מאפין", חגג היום את יום הולדתו ה-15 בשידור חי שערך כשעתיים. במהלך השידור חצה מאפין את גבול 20,000 הסאבים (דקה 12:33) והופתע על ידי בני משפחתו בירי חי של תותח קונפטי (דקה 39:00).

בשידור צפו כ 6000 צופים, כאשר בנקודת השיא היו כ1000 צופים בבת אחת.

 הרשמה לערוץ של מאפין:

קלאש רויאל – כתבה בכלכליסט

אתר כלכליסט דיווח אתמול בכתבה מקיפה על כנס הקלאש רויאל Isroyale הראשון בישראל.

בכתבה שכותרתה "קלאש נעורים: משחק האסטרטגיה קלאש רויאל השתלט על הנוער" מספרת הכתבת שלומית רביד על כנס Isroyale הראשון, על שיגעון משחק ה"קלאש רויאל" בקרב בני הנעורים, על צמיחתם של היוטיוברים: "אינדה-קלאש" (עידן תלם) , "מאפין" (נעם סמואל), "סם-רויאל" (סאם קלובסקי) ואחרים שהשתתפו בכנס קלאש רויאל הראשון בישראל, Isroyale, שהתקיים בתל-אביב  ב26-27 בדצמבר עם עוד כ1200 חובבי המשחק.

מארגן הכנס, אלמוג מנחם. אתר הכנס בפייסבוק: Isroyale