מה ההבדל בין Game-In-Pro לבין Game-In-Fest ?

שני אירועי גיימינג עם שם כמעט זהה יתקיימו בסוכות 2017. Game-In-Pro 2017 וגם Game-In-Fest 2017. בעברית האחד נקרא: גיים אין פרו 2017 ואילו השני נקרא: גיים אין פסט. צוות קלאש רויאל היום יצא לפצח מה ההבדל בין שני האירועים.

איך קורה בעצם ששני אירועים בסוכות 2017 נקראים בשמות כל כך דומים, נערכים כמעט באותם התאריכים, נקראים שניהם גיים-אין, שניהם מבית כפיים, שניהם יערכו בגני התערוכה, שניהם מוצהרים כאירוע הגיימינג של השנה ובכל זאת, מדובר בשני אירועים שונים ויש בינהם הבדל.

אז מה זה גיים אין פרו 2017 – Game in Pro 2017 ?

גיים אין פרו 2017
עמוד הבית של אתר גיים אין פרו 2017 – אל תתבלבלו !!! זה לא גיים אין פסט !!!

באתר גיים-אין-פרו 2017 – נכתב כי האירוע יערך ב 9-10 לאוקטובר, חול המועד סוכות 2017.
בעמוד הבית של האתר יש קישור לאתר הפסטיבל גיים אין פסט 2017 – קונטרולר ירוק ועליו כתוב בלבן: "לאתר הפסטיבל". המממ… אבל… !!!!
בעמודי המידע של האתר גילינו שגיים אין פרו למעשה התקיים בפסח 2017 באפריל (??!!??)
זוכרים? זו הייתה אליפות ישראל בגיימינג באולם היכל קבוצת שלמה (צמוד לגני התערוכה), תל-אביב.

אופס ??!!! מישהו התבלבל?? מישהו שכח לעדכן את האתר? נו… מה לעשות?
לחצנו על הקישור לאתר הפסטיבל.

אז מה זה גיים אין פסט 2017 – Game in Fest 2017 ?

גיים אין מקו פסט 2017
עמוד הבית של אתר גיים אין מקו פסט 2017

באתר גיים-אין-פסט 2017 – נכתב (באופן די מפתיע) שהאירוע יתקיים ב8-9 לאוקטובר, חול המועד סוכות 2017. המממ… מבולבלים? גם אנחנו? נו-טוף. המשכנו לקרוא…

האירוע יתקיים בגני יהושע, מרכז הירידים – ביתן 2 (אז אל תסעו בטעות להיכל שלמה!)
מדובר הפעם בפסטיבל גיימינג ולא באליפות ישראל. לפי מה שכתוב באתר גיים אין פסט, שמותג גם בשם גיים אין מקו פסט, כן כן, מקו כמו אתר מקו. מקו הם כנראה ספונסר רציני ביותר של האירוע ולכן שמם הוכנס לתוך שם האירוע. זה מזכיר לנו את השם של חברת נוקיה שהוכנס לשם של היכל הספורט יד אליהו, למרות שחברת נוקיה כבר לא מייצרת כמעט כלום חוץ מאולי גרסאות מצחיקות לטלפונים שכבר אף אחד לא משתמש בהם.

…אז בחזרה לגיים אין מקו פסט… מה יהיה שם?

30 מתחמי תוכן וחוויה!

 

Gaming Zone – עמדות משחק והתנסות במשחקים הכי חדשים ושווים
זירות eSports – 3 זירות תחרותיות נושאות פרסים בכותרים FIFA 18FORZA 7, Rocket League, Tekken 7 ו- Clash Royale
AMERICAN EXPRESS VIP – מתחם VIP מפנק הכולל מפגשי מעריצים עם הגיימרים הכי מפורסמים, עמדות משחק, פינות ישיבה ונשנושים
VR Zone – משחקי מולטי פלייר VR מטורפים בהשקות עולמיות ובלעדיות
סימולטור פורמולה 1 –  חוויה שתגרום לכם להרגיש ממש על המסלול כמו נהגי מרוץ מקצועיים
Show Matches – משחקי ראווה של הגיימרים הטובים בארץ במשחקים הכי מעניינים
שדרה מסחרית – כל המוצרים, הגאדג'טים, המרצ'דנדייז והמותגים הכי שווים במקום אחד
 Domino's Food Court – מתחם אוכל ומנוחה
סדנאות – הדרכות בנושאי גיימינג ומודינג
Indie Zone – שדרת מפתחי משחקים ישראליים עם עשרות משחקי אינדי להתנסות
Retro Zone – מסע נוסטלגי עם המשחקים האהובים והחשובים בהיסטוריה של הגיימינג
Cosplay – תחרויות נושאות פרסים בהשתתפות הקוספליירים הכי מוכרים ומוכשרים בארץ

… אז… לא אליפות הפעם אלא תחרויות נושאות פרסים, הדרכות, משחקים ו… הווו… אפילו קלאש רויאל !!! מי אמר פעם ששחקני קלאש רויאל הם לא גיימרים ??? בטח ששחקני קלאש רויאל הם גיימרים !!! עובדה !!! הנה, מזמינים אותם לאירוע של גיימרים.

גיימרים של קלאש רויאל – בואו בהמוניכם !!!
🙂

משחקים והשקות: בעמוד המשחקים וההשקות, לא מצאנו משחקים שטרם הושקו, אבל… אולי לא שמנו לב טוב וכן התחבא שם איזה משחק חדש חדש שלא היכרנו כבר קודם. אולי אחד המשחקים לגיל 3 ומעלה ? בכל זאת, צוות הכתבים של קלאש רויאל היום כבר עבר את גיל 3 מזמן מזמן.

טוב. הבנתם? מה הבנתם? לא הבנתם ?!?!?

לסיכום: גיים אין פרו 2017 היה אירוע בפסח 2017 (בחופשת הפסח אפריל 2017) ואילו גיים אין מקו פסט הוא האירוע שיתקיים בחופשת סוכות 2017 (אוקטובר 2017). האתר של גיים אין פרו משמש כעת לקדם את האתר של גיים אין פסט אך לא טרחו לעדכן אותו ולכן התאריכים בו אינם מעודכנים והפרטים בו שייכים לאירוע הגיימינג של חופשת פסח.

בתור גיימרים נילהבים ומבקרי אינטרנט חריפים ונטולי משוא פנים, אנו חייבים לציין שהשימוש באתר גיים אין פרו לטובת קידומו של אתר גיים אין מקו פסט הוא (איך לומר בעדינות) מיותר. היה עדיף לה לקבוצת ההפקה של גיים אין שיהיה לה אתר אחד שמתעדכן, גם אם שומר את המידע של אירועי העבר לטובת הגולשים שאוהבים היסטוריה בת זמננו.

הקמת אתר נפרד לכל אירוע ואז עדכון חלקי ולא מדוייק של אחד מהם, מבלבלת את הגולשים ואף עשויה לגרום למפחי נפש לגיימרים שינסו להגיע להיכל שלמה ב10 לנובמבר כי לא שמו לב לבלבול.

שימו לב !!! אל תתבלבלולולולולו !!!

ולהתראות בכנס 🙂

 

 

 

קלשרים או גיימרים?

היוטיוברים המובילים את סצנת הקלאש רויאל בישראל, עוזבים את הקלאש לטובת גיימינג כללי. מה זה פה ??? כל קלאשר נהיה לנו פה גיימר?!?

הרייטינג של המשחק שכבש את העולם ואת ישראל בסערה, הלא הוא הקלאש רויאל, הולך ויורד לאחרונה. לא מאמינים לגוגל טרנדס? תשאלו את עידן אינדה קלאש, סאם רויאל ואת מאפין !!!

קלאש רויאל בחיפושים בגוגל – ספט 2016 עד ספט 2017

היוטיוברים שכולנו אוהבים, שלא הפסיקו לשחק קלאש רויאל כל היום וכל הלילה, שערכו לייבים עם טורנירים של קלאש רויאל לאלפי משתתפים, שסיפרו לנו על דקים ועל פקות, שהפריחו מיניונים בשמי הארנה, שדחפו פושים מעבר לנהר, שהרסו ארמונות וזכו בגביעים… כן… הם… הם…
שהיו שטענו נגדם שהם לא גיימרים אמיתיים כי שחקני קלאש רויאל הם לא גיימרים, עוזבים אחד אחד את סצנת הקלאש רויאל לטובת סצנת הגיימינג הכללי.

הראשון לזהות את החור בדופן הספינה הטובעת שנקראת קלאש רויאל היה עידן אינדה קלאש, שכבר אי שם בתחלית יוני 2017 התחיל להעלות סרטונים שלא עסקו בקלאש רויאל וב18 ליוני 2017 הכריז רשמית על שינוי שם הערוץ שלו מ"אינדה קלאש" ל "אינדה גיים" ובכך השלים את הקפיצה שלו אל מיי עולם הגיימינג הסוערים.

סם רויאל, לא שינה את שמו אך אי שם באמצע החופש הגדול, ביולי 2017 התחיל להפיק סרטוני מתיחות ומעשי קונדס.

מאפין שנסחף בטירוף אחר משחק הבראול סטארס מבית סופר סל, היוצרת של קלאש רויאל, גילה מהר מאד כמונו, שהמשחק בראול סטארס, לא יפורסם למכשירי אנדרואיד, לא יעלה אל הזירה הבינלאומית בקרוב וישאר ככל הנראה אי שם באייפונים ובאייפדים של קנדה ואולי אפילו לא שם.

ו… כן, גם מאפין שינה באנר לערוץ, עיצב לוגו חדש של דמות מאפין , שינס מותניים והחל להעלות סרטוני גיימינג כלליים, הבחור גם משקיע בעריכה, כל הכבוד!!!

ואנחנו, פה במערכת "קלאש רויאל היום", מרגישים שאולי גם אנחנו נשארנו יותר מדי צמודים לדמויות החמודות של הקלאש רויאל? אולי גם אנחנו צריכים לקפוץ ולמלט את נפשותנו מהספינה הטובעת של קלאש רויאל?

אולי גם אנחנו צריכים להפוך להיות בלוג גיימינג ???
אולי לשנות את שם הבלוג מ… קלאש רויאל היום ל… גיימרים היום, או עולם הגיימינג, או גיימינג רויאל, כדי לקרוץ לשחקני הקלאש רויאל האחרונים, או פשוט לקרוא לבלוג…
בלוג הגיימינג הכי טוב בישראל, או בלוג הגיימינג הראשון לישראל, רגע, אבל אנחנו בטח לא בלוג הגיימינג הראשון. או שכן? לא. בטוח לא. 🙂

Game In Fest 2017 – אירוע הגיימינג של השנה – גיים אין מקו פסט 2017

אירוע הגיימינג של השנה – גיים אין מקו פסט 2017, שיתקיים בסוכות השנה, יכלול הפעם, בנוסף לכל הפעילויות האחרות, גם טורניר קלאש רויאל.

על פי הפרסומים של מארגני האירוע מתוכננים 30 מתחמי תוכן וחוויה ובהם:

Gaming Zone – עמדות משחק והתנסות במשחקים הכי חדשים ושווים
זירות eSports – 3 זירות תחרותיות נושאות פרסים בכותרים FIFA 18FORZA 7, Rocket League, Tekken 7 ו- Clash Royale
AMERICAN EXPRESS VIP – מתחם VIP מפנק הכולל מפגשי מעריצים עם הגיימרים הכי מפורסמים, עמדות משחק, פינות ישיבה ונשנושים
VR Zone – משחקי מולטי פלייר VR מטורפים בהשקות עולמיות ובלעדיות
סימולטור פורמולה 1 –  חוויה שתגרום לכם להרגיש ממש על המסלול כמו נהגי מרוץ מקצועיים
Show Matches – משחקי ראווה של הגיימרים הטובים בארץ במשחקים הכי מעניינים
JUST DANCE – במת ריקודים על מסך ענק עם המשחק שיגרום לכם לזוז
שדרה מסחרית – כל המוצרים, הגאדג'טים, המרצ'דנדייז והמותגים הכי שווים במקום אחד
 Domino's Food Court – מתחם אוכל ומנוחה
סדנאות – הדרכות בנושאי גיימינג ומודינג
Indie Zone – שדרת מפתחי משחקים ישראליים עם עשרות משחקי אינדי להתנסות
Retro Zone – מסע נוסטלגי עם המשחקים האהובים והחשובים בהיסטוריה של הגיימינג
Cosplay – תחרויות נושאות פרסים בהשתתפות הקוספליירים הכי מוכרים ומוכשרים בארץ
מבדיקה שערכו כתבי קלאש רויאל היום ברחבי ערוצי היוטיוב של הגיימרים המובילים, ישתתפו באירוע הגיימינג – גיים אין מקו פסט 2017, היוטיוברים: נון סטופ גיימינג, אינדה גיים, מאפין ואחרים.
היוטיוברים הכינו סרטונים שבהם הם מזמינים אותנו להגיע ולפגוש אותם באירוע וכן מגרילים כרטיסים חינם לגיים אין מקו פסט. למי מאיתנו שלא יזכו בכרטסים חינם הם הכינו קוד קופון להנחה של 10% ממחיר כרטיס הכניסה.
בלט מבין כולם דווקא הסרטון של מאפין, שבמקום להכין סתם עוד סרטון קידום רגיל לאירוע, הכין מערכון מצולם ומצחיק.
LOL – אהבנו מאפין !!!
🙂
סוף סוף קצת מקוריות במרחב המשמים של סרטוני הקידום לאירוע הגיים אין מקו פסט.
אז קבל פרגון מאיתנו !!!
אנחנו בהחלט נשמח להשתמש בקוד הקופון שלך 550386
לרכישת כרטיסים מוזלים לאירוע הגיים אין מקו פסט 2017 כדי לפגוש אותך במתחם ה VIP ולעשות איתך ראיון, ולשאול אותך בפעם המיליון, למה בחרת בשם מאפין?
מאפין – למי שעדיין לא עוקב אחרי הבחור הצעיר והמוכשר הזה, התחיל את ערוץ היוטיוב שלו עם סרטונים של קלאש רויאל בלבד. לאחרונה התחיל מאפין להעלות סרטונים גם על משחקים נוספים ולמעשה מכיוון שמאפין הוא אחד היוטיוברים המובילים של קלאש רויאל בישראל, יש מצב שהוא יודע משהו שאנחנו עדיין לא יודעים על קלאש רויאל. מעניין…

בראול סטארס להורדה – משתמשי אנדרואיד יאלצו להמתין

חרף השמועות, בראול סטארס, המשחק החדש של סופר-סל (Super Cell), החברה שפיתחה את קלאש רויאל, לא ייצא בקרוב למשתמשי אנדרואיד.

מעריצי ז'אנר משחקי הPVP, ממתינים בקוצר רוח ליציאת המשחק למשתמשי אנדרואיד. המשחק שעד כה פורסם בגרסת הביתא שלו רק למשמשי iOS ורק באזור קנדה, מכה גלים של התעניינות בעולם וגל ההתעניינות גורר אחריו גל של שמועות ויזמים חלקלקים שמנצלים את תמימותם של המעריצים בפרסומים כוזבים וסרטונים כוזבים אודות גרסאות של המשחק להורדה.

מפתחי המשחק החדש, בראול סטארס (Brawl Stars), פרסמו בחשבון ה REDDIT של בראול סטארס הודעה ובה הם מסבירים מדוע לא פורסמה עדיין גרסת משחק לאנדרואיד ומדוע ככל הנראה, יאלצו משתמשי אנדרואיד להמתין בסבלנות עוד זמן מה.

צוות קלאש רויאל היום תרגם ופירש עבורכם לעברית את עיקרי הדברים:

בראול סטארס מבוסס על מערכת מיוחדת של שרתים מקומיים, שמאפשרת לשחקני המשחק להתחבר אליהם ע"פ המיקום של השחקנים בעולם. כרגע השרת היחיד שעומד לרשות השחקנים הוא שרת שממוקם בקנדה. אין עדיין שרתים נוספים של המשחק בפיזור מתאים ברחבי העולם. מכיוון שגרסת אנדרואיד תתפזר מהר מאד ברחבי העולם החברה בחרה שלא לפרסם בינתיים את המשחק לאנדרואיד. כרגע החברה בשלבי בדיקה של המשחק, שינויים והתאמות על מנת לעלות בסופו של דבר עם משחק אמין שעובד טוב. כאשר הם ירגישו שהם מוכנים לפריסה עולמית הם יעלו את גרסת האנדרואיד.

פרסומים רשמיים אודות המשחק ניתן לקרוא בערוצים הבאים:

פייסבוק – https://www.facebook.com/brawlstars

טוויטר – https://twitter.com/Brawl_Stars

רדיט – https://www.reddit.com/r/Brawlstars

 

בראול סטארס לאנדרואיד – זהירות, כל הקישורים והסרטונים להורדת APK הם זיוף!

הרשת מלאה בסרטונים על איך להוריד APK של בראול סטארס, המשחק החדש של סופר-סל, עבור אנדרואיד. אך האמת הפשוטה היא שכל הקישורים הללו הם מזוייפים ויגרמו לכם להורד כל מני אפליקציות מפוקפקות. ראו הוזהרתם!

מאז עלייתו לאוויר של המשחק החדש בראול סטארס בשבוע שעבר, בחנות של אפל להורדת המשחק בראול סטארס בקנדה, עבור מכשירי IOS בלבד, התמלאה הרשת בקישורים וסרטונים שמסבירים כיצד להוריד את המשחק בקובץ APK, שכביכול "הודלף" לאנדרואיד.

כל הקישורים והסרטונים הם זיוף ויגרמו לכם להתקין כל מני שטויות במכשיר שלכם.

המתינו בסבלנות ליציאת הגרסה הרשמית – בקרוב.

מאפין מפרסם סרטון ראשון על בראול סטארס

מאפין פירסם ראשון סרטון על בראול סטארס | Brawl Stars – התחרות הסמוייה בין היוטיוברים של עולם הגיימינג על מי יפרסם סרטון ראשון על הבראול סטרס הוכרעה.

צפו בסרטון הישראלי הראשון בהחלט על הבראול סטארס – הסרטון של מאפין:

בראול סטארס – Brawl Stars, המשחק החדש של סופר-סל, החברה שפיתחה את קלאש אוף קלנס (Clash of Clans) וקלאש רויאל (Clash Royale) יצא לפני מספר ימים וזמין להורדה בסטור של אפל עבור iOS בקנדה.

הגיימרים הזריזים שבחבורה ובינהם היוטיוברים של קלאש רויאל פרסמו בערוצי האיסטאגרם והפייסבוק ש"המשחק בראול סטארס יצא ושהם מתכוונים להעלות סרטונים בקרב" ובכן… מאפין הראשן שקיים את ההבטחה והעלה סרטון על המשחק החדש.

בסרטון על בראול סטארס, מאפין מספר על המשחק החדש, הדמויות במשחק, פותח תיבות ומראה את המשחק. פרטים על המצבים השונים במשחק ניתן לקרוא בכתבה על בראול סטארס שפרסמנו אתמול.

יוטיוב עדיין לומד מה זה בראול סטארס

מנוע החיפוש של יוטיוב, שהוא גם מנוע החיפוש השני בעולם בגודלו מבחינת כמות חיפושים אחרי המנוע הרגיל של גוגל לחיפוש ברשת, עדיין לומד מה זה בראול סטארס. חיפוש צמד המילים "בראול סטארס" בעברית מניב את התוצאה הבאה:

מאפין הראשון בישראל עם סרטון על בראול סטארס
מאפין הראשון בישראל עם סרטון על בראול סטארס

מנוע החיפוש אפילו חושב שהתבלבלנו ושואל האם התכוונו ל"ראול סטארס" (חחח 🙂 )
באנגלית המצב כמובן שונה, יש כבר עשרות (אם לא מאות) סרטונים על המשחק של כל היוטיוברים הגדולים והנחשבים.

ובכן, ברכותנו למאפין!

 

Brawl Stars | בראול סטארס – הסוף לשיגעון הקלאש רויאל?

משחק חדש של סופר-סל (Super Cell), שנקרא Brawl Stars, הושק לפני ימים בודדים וכבר כובש את ערוצי היוטיוב ואת זמנם של הגיימרים שמצידם מדווחים על משחק ממכר ביותר. האם מסתמן סוף עידן הקלאש רויאל ???

משחק חדש של החברה שפיתחה את קלאש רויאל
משחק חדש של החברה שפיתחה את קלאש רויאל

בתרגום חופשי אפשר לקרוא למשחק ה Brawl Stars, מתקוטטים על כוכבים או כוכבים מתקוטטים או קטטת כוכבים. מעניין איזה תרגום יתפוס…

המשחק הוא משחק מולטי-פלייר, משחק מרובה שחקנים. שמאפשר מספר מצבי משחק:

  • Bounty
  • Smash & Grab
  • Heist
  • Showdown

במצב Bounty:

המטרה לאסוף כוכבים עבור הקבוצה שלך על ידי חיסול השחקנים מהקבוצה היריבה. הקבוצה עם הכי הרבה כוכבים מנצחת.

במצב Smash & Grab:

המטרה לאסוף קריסטלים ממרכז המפה בזמן שנלחמים מול הקבוצה היריבה. הקבוצה הראשונה שאוספת 10 קריסטלים – מנצחת.

במצב Heist:

המטרה היא לחדור אל הכספת הנשמרת על ידי הקבוצה היריבה ולשמור על הכספת של הקבוצה שלך מהפורצים של הקבוצה היריבה. יש מספר דקות לקבוע איזו קבוצה שדדה יותר.

במצב Showdown:

המטרה, הישרדות. כולם נגד כולם. עשרה שחקנים מוטלים אל תוך זירה שהולכת ומתכווצת עד שנשאר רק אחד.

שחקנים שכבר הורידו את המשחק והתקינו אותו סיפרו למערכת קלאש רויאל היום שהמשחק מהנה למדי, ממכר מאד ושלפי דעתם הוא יתפוס מהר מאד את ליבם של השחקנים הצעירים יותר ואולי אף של הצעירים פחות.

המשחק Brawl Stars (בראול סטארס) כבר זמין בסטור של אפל, למערכות של iOS לאזור קנדה וניתן להוריד אותו אם יש לכם אפל איי-די שמוגדר על קנדה. המשחק עדיין לא זמין בגוגל פליי לאזור ישראל וגם איננו זמין עדיין למכשירי אנדרואיד. תאריך יעד להגעת המשחק לאזורנו עדיין לא ידוע.

סוף עידן הקלאש רויאל ?

האם Brawl Stars ידיח את קלאש רויאל ???האם Brawl Stars ידיח את קלאש רויאל ???

המשחק החדש, Brawl Stars (בראול סטארס), ככל הנראה לא ידיח כל כך מהר את קלאש רויאל מהשליטה בזמנם של שחקני המובייל. שחקני קלאש רויאל ש"תקועים" בארנה 9 או 10, ככל הנראה יחלקו את זמנם בין קלאש רויאל למשחק החדש. להערכת צוות מערכת קלאש רויאל היום, מכיוון שחוויית המשחק שונה לחלוטין ומכיוון שבראול סטארס איננו משחק אסטרטגיה אלא משחק יריות שאיננו מצריך הבנה עמוקה של התאמת דקים ואסטרטגיית משחק הוא ככל הנראה יהיה מאד אהוב על השחקנים הצעירים בעוד קלאש רויאל ישאר משחק שפונה אל השחקנים היותר מתוחכמים.

מה שבטוח זה שליוטיוברים של קלאש רויאל מחכה תחרות עזה בתחום יצירת התוכן לצופים. מאפין, עידן אינדה-קלאש וסאם רויאל, ראו הוזהרתם!!!

צפו בניק-אט-נייט ומולט מציגים את משחק ה BRAWL STARS

מחנה קיץ קלאש רויאל – מי יהיה השנה בסאמר קאמפ?

מקורות יודעי דבר מוסרים שמאפין, היוטיובר המוביל את הטופ הישראלי בקלאש רויאל, שוקל לצאת לסאמר קאמפ, מחנה קיץ בארצות הברית – של קאמפ יו.אס.איי (Camp-USA).

בכל שנה מיד לאחר חופשת הפסח ולקראת הקיץ, מתחיל המרוץ לחיפוש קייטנה מתאימה לחופש הגדול או חיפוש ומציאת מחנה קיץ מלהיב. השנה מכיוון שכבר ברור שזוהי שנת הקלאש רויאל, צפוי לנו קיץ חם ולוהט במיוחד כשיזמים זריזים מתחום הקייטנות יכריזו, כך צפוי, על קייטנות קלאש רויאל במתנ"ס הקרוב למקום מגוריכם.

אבל את מי מעניינת קייטנת קלאש רויאל בעברית בישראל, אם אפשר לטוס לארצות הברית לסאמר קאמפ, מחנה קיץ לגילאי 10-18, לשלושה שבועות ללא ההורים, לעשות כייף חיים וגם ללמוד אנגלית או לפחות לשפר אותה בצורה ניכרת.

ילדים קופצים - סאמר קאמפ - קלאש רויאל - מחנה קיץ
ככה קופצים בסאמר קאמפ!!! מי אמר קלאש רויאל ולא קיבל??!!

כל ילד שמשחק קלאש רויאל כבר יודע שאת שמות הקלפים אומרים באנגלית ולא בעברית:
סקלטון ארמי – סקארמי, וויטש, גובלין, גובלין בארל, נייט, טומבסטון, דה-לוג, פרינס, מיניון, קאנון, וכו וכיוב'

מי שרוצה לשפר את האנגלית שלו בחופש הגדול יכול לבחור בין שתי אפשרויות: סאמר סקול או סאמר קאמפ. בסאמר סקול הדגש הוא על לימודים. בסאמר קאמפ הדגש הוא על כייף!!!
אז ברור מה ילדים בוחרים: ניחשתם נכון – סאמר קאמפ!!!

אז מה בכלל עושים בסאמר קאמפ? לשחק קלאש רויאל זה לא הכל בחיים?
באתר קאמפ יו.אס.איי מסבירים זאת בצורה פשוטה: "מחנה קיץ בצפון אמריקה הוא עולם ומלואו של תרבות, ספורט, אתגרים וריגושים. במחנה תצרו חברויות חדשות עם בני הנוער האמריקאים, תחשפו לתרבות המקומית, תתנסו במגוון רחב של פעילויות ספורט, ספורט ימי, ספורט אתגרי, אומנויות, מוסיקה וטיולים לאתרי תיירות מפורסמים והכל בסביבה דוברת אנגלית. תפתחו כישורי מנהיגות, עצמאות ובגרות ותחזרו עם חוויה מטורפת שתלווה אתכם כל החיים!"

אז מה אתם אומרים? שחקני קלאש רויאל מטורפים שכמוכם???
אתם באים לסאמר קאמפ השנה? אולי תפגשו את מאפין?!?!?!

רוצים לקבל פרטים לחצו כאן: סאמר קאמפ הרשמה לפרטים נוספים

רגע, יש לכם בר/בת מצווה השנה? חשבתם על מתנה לבר המצווה? מתנה מקורית לבר/בת מצווה, יציאה לסאמר קאמפ, מחנה קיץ בארצות הברית – מתנה שכל אחד/אחת היו רוצים.

סדר התיבות בקלאש רויאל – מה תהיה התיבה הבאה שלכם?

אתר STARFI.RE עלה לאוויר ובו אפליקצייה שמאפשרת לצפות בפרטי סטטיסטיקה על השחקן שלכם, הקלאן שלכם והכי חשוב… כלי להצגת סדר התיבות בקלאש רויאל על פי קוד השחקן שלכם – אז מה תהיה התיבה הבאה שלכם? צוות קלאש רויאל יצא לבדוק את סדר התיבות בקלאש רויאל.

לפני שתלחצו על הקישור לאתר STARFI.RE בואו נעבור ביחד על מה יש שם:

רישום פרופיל – Profile:

בשלב הראשון, בכניסה הראשונה שלכם, תקבלו מסך הרשמה ובו תצטרכו להכניס את קוד השחקן שלכם שמתחיל בסימן #.

 מסך הרשמת פרויפל באפליקציית סדר תיבות קלאש רויאל

לצורך ההדגמה, השתמשנו בקוד של מאפין: #9QQYUPUQ וקיבלנו את מסך הפרופיל:

פרופיל – Profile:

המסך הראשון של הפרופיל מציג את הפרטים של השחקן, מספר גביעים, ארנה, רמה ומה יהיו התיבות הבאות של השחקן.

פרופיל שחקן קלאש רויאל - מאפין
פרופיל שחקן קלאש רויאל – מאפין

לחיצה על More Details, פרטים נוספים, תציג לנו את מפרט התיבות הבאות של מאפין:

סדר התיבות בקלאש רויאל
סדר התיבות בקלאש רויאל – התיבות הבאות של מאפין

כמו שאפשר לראות, אצל מאפין, תיבת הסופר-מג'יקל ותיבת הלג'נדרי כמעט צמודות!!!
ואו, זה מסביר את הסרטון שבו מאפין משיג את שלושת התיבות הללו ובעצם בסרטון הזה הוא גם משתמש באתר של STARFI.RE:

 המסך הבא בפרופיל הוא מסך הדק הנוכחי של השחקן:

דק נוכחי בפרופיל
דק נוכחי בפרופיל של מאפין

המסך הזה מראה גם מה אחוזי ההצלחה של השחקן עם הדק ודקים אחרים בהם השתמש השחקן ואחוזי ההצלחה שלהם. מהמסך הזה אפשר ללמוד באילו דקים משתמש מאפין ומה אחוזי ההצלחה שלהם.

המסך הבא תחת פרופיל הוא גרף הגביעים:

גרף הגביעים של שחקן קלאש רויאל
גרף הגביעים של מאפין נכון ל 5.5.2017

במסך הזה ניתן לעקוב אחר קצב ההתקדמות של השחקן. עלייה בגביעים – משמעה ניצחון וירידה בגביעים – הפסד.

קטגוריית שבט – Clan:

במסך הראשי מופיעים פרטי הקלאן של השחקן:

 Hebrew Empire - השבט של מאפין
Hebrew Empire – השבט של מאפין

במסך זה מופיע שם השבט, הקוד של השבט, מספר כולל של גביעים, מספר חברי השבט מתוך 50 וכמות הקלפים שנתרמו בין חברי השבט ועוד פרטים כגון: סוג השבט, מספר הגביעים הנדרש להצטרפות וכו'.

המסך הבא – רשימת חברי השבט:

Hebrew Empire - חברי השבט של מאפין
Hebrew Empire – חברי השבט של מאפין

במסך זה ניתן לראות כמה גביעים יש לכל אחד מחברי השבט.

המסך הבא – גרף הגביעים של השבט:

Hebrew Empire - גרף הגביעים של השבט
Hebrew Empire – גרף הגביעים של השבט

לגרף הגביעים נדרש לפחות שבוע כדי להופיע ולכן בתמונת המסך שדגמנו אין נתונים. 🙁

דקים – Decks:

דקים - Decks
דקים – Decks

במסך זה תיאור דקים, יתרונות, חסרונות וכו'.

במסך הבא – מופיעים דקים לסימון אישי. ניתן לסמן אותם בכוכב כמועדפים ולהיכנס אל סטטיסטיקת השימוש שלכם בהם.

דקים - Decks
דקים מועדפים ומזוהים – Decks

במסך הבא מעקב על דקים נוספים בהם אתם משתמשים שלהם אין בהכרח שם:

דקים אישיים - Decks
דקים אישיים – Personal Nameless Decks

צ'ט – Chat:

במסך זה, ניתן כמובן לשוחח און-ליין עם שחקנים אחרים שמשתמשים באפליקציה. כדי להשתמש בצ'ט יהיה עליכם להרשם ולהזדהות מול האפליקציה.

Chat - צ'ט
Chat – צ'ט

יום הולדת קלאש רויאל

יום הולדת יש רק פעם בשנה והשנה זו שנת הקלאש רויאל – אז למה לא לשלב את השניים ולערוך יום הולדת קלאש רויאל, או כמו שאנחנו קוראים לזה: יומולדת קלאש רויאל

טרנד ימי הולדת בנושא קלאש רויאל משתלט על ילדי ישראל. כמו כל טרנד מגניב, זה מתחיל עם הילד הראשון בכיתה שעורך יומולדת קלאש רויאל ואז…
כל שאר ילדי הכיתה עורכים גם הם ימי הולדת בנוסך קלאש רויאל כאשר כל אחד משפר את המפרט הטכני של יום ההולדת כך שבמסיבה יהיה אפילו עוד יותר קלאש רויאל.

ד. (השם המלא שמור במערכת קלאש רויאל היום) ערך יום הולדת עם עוגת קלאש רויאל לחברים והיה בטוח שהוא הילד הכי מגניב בכיתה שחשב על הרעיון ראשון. אמו של ד. אצה רצה אל חנות ההדפסה על סוכר הקרובה לביתם והדפיסה את תמונת קלאש רויאל שבחר ד. מחיפוש התמונות בגוגל על דף מסוכר בגודל A4.

עוגת קלאש רויאל
עוגת יום הולדת קלאש רויאל – הדפסה על נייר בצק סוכר

כמה ימים מאוחר יותר הוזמן ד. ליום הולדת קלאש רויאל של חבר. בהתחלה חשב לעצמו ד. "ואו איזה מעתיקן, אני כבר עשיתי יום הולדת קלאש רויאל" אבל…
כשהגיע למסיבה ציפתה לו הפתעה. יום ההולדת של החבר שלו לא הייתה סתם יום הולדת קלאש רויאל עם עוגה של קלאש רויאל מצופה בבצק סוכר עם הדפס של קלאש רויאל.

הפתעת יום הולדת קלאש רויאל

על שולחן יום ההולדת ציפתה למוזמנים עוגת קלאש רויאל משוקולד וקרם בצבע ירוק כמו שיש בארנה של קלאש רויאל, עם מטבעות זהב ותיבות כמו שיש בקלאש רויאל והיא נראתה כך:

עוגת קלאש רויאל
עוגת יום הולדת קלאש רויאל – אצבעות שוקולד עטופות בסרט עם קרם ירוק, מטבעות זהב ותיבות

שיואו, חשב לעצמו ד. איזו עוגת יומולדת קלאש רויאל מ-ד-ה-י-מ-ה. בסוף המסיבה חילקה אמא של י. חתיכות מעוגת היומולדת ואפילו את מטבעות הזהב למי שביקש יפה.

ד. חזר לביתו. י. עזר לאמא שלו לנקות את שאריות המסיבה ובלילה לפני השינה חשב לעצמו, מעניין מה יהיה ביום הולדת קלאש רויאל הבא בכיתה.

שבועיים אחרי המסיבה של י. הוזמנו כל ילדי הכיתה אל מסיבת יומולדת נוספת.
הפעם, לא ציפתה לילדים שום עוגה בכניסה. לא עוגה של קלאש רויאל ולא עוגה רגילה. הילדים נכנסו אל הבית, בירכו את ילד היומולדת בברכת מזל טוב ופסעו להם אל עבר הסלון, שם התישבו והמתינו לצלילי מוזיקת שירי יום הולדת שבחר בישבילם במיוחד ילד היומולדת – ניר.

לפתע כבו האורות!

צווחה דקיקה של ילדים פילחה את האוויר.

דלת הבית נפתחה ודמות אפלולית עמדה בדלת מטילה צל ארוך את תוך הדירה.

הילדים ההמומים השתתקו. אמו של ניר הדליקה את האור ולתדהמת הילדים דמותו של מאפין נתגלתה. מ-א-פ-י-ן !!! קראו הילדים. מאפין !!!! מאפין !!! זה מאפין האמיתי !!!

מאפין היוטיובר הגיע לערוך הפעלת יומולדת קלאש רויאל במסיבה של ניר.

מאפין שיחק עם הילדים, ערך להם טורניר מיוחד ליום ההולדת. חילק פרסים מיוחדים, כובע עם לוגו מאפין לכל ילד וחולצת לוגו מאפין לניר. איזו התרגשות!!!

ניר סיפר לצוות הכתבים של קלאש רויאל היום שזה היה יום ההולדת הכי הכי שווה שהיה לו אי-פעם!

פנינו למאפין וביררנו איתו האם הסיפור ששלח לנו ניר אכן אמיתי והאם הוא באמת עורך ימי הולדת ומאפין אישר לנו שניתן להזמין אותו להפעלות יום הולדת קלאש רויאל על ידי פנייה למייל העסקי שלו: [email protected]

ואם אתם לא יודעים מי זה מאפין אז הנה סרטון שלו על איך להשיג יהלומים בחינם: