מחנה קיץ קלאש רויאל – מי יהיה השנה בסאמר קאמפ?

מקורות יודעי דבר מוסרים שמאפין, היוטיובר המוביל את הטופ הישראלי בקלאש רויאל, שוקל לצאת לסאמר קאמפ, מחנה קיץ בארצות הברית – של קאמפ יו.אס.איי (Camp-USA).

בכל שנה מיד לאחר חופשת הפסח ולקראת הקיץ, מתחיל המרוץ לחיפוש קייטנה מתאימה לחופש הגדול או חיפוש ומציאת מחנה קיץ מלהיב. השנה מכיוון שכבר ברור שזוהי שנת הקלאש רויאל, צפוי לנו קיץ חם ולוהט במיוחד כשיזמים זריזים מתחום הקייטנות יכריזו, כך צפוי, על קייטנות קלאש רויאל במתנ"ס הקרוב למקום מגוריכם.

אבל את מי מעניינת קייטנת קלאש רויאל בעברית בישראל, אם אפשר לטוס לארצות הברית לסאמר קאמפ, מחנה קיץ לגילאי 10-18, לשלושה שבועות ללא ההורים, לעשות כייף חיים וגם ללמוד אנגלית או לפחות לשפר אותה בצורה ניכרת.

ילדים קופצים - סאמר קאמפ - קלאש רויאל - מחנה קיץ
ככה קופצים בסאמר קאמפ!!! מי אמר קלאש רויאל ולא קיבל??!!

כל ילד שמשחק קלאש רויאל כבר יודע שאת שמות הקלפים אומרים באנגלית ולא בעברית:
סקלטון ארמי – סקארמי, וויטש, גובלין, גובלין בארל, נייט, טומבסטון, דה-לוג, פרינס, מיניון, קאנון, וכו וכיוב'

מי שרוצה לשפר את האנגלית שלו בחופש הגדול יכול לבחור בין שתי אפשרויות: סאמר סקול או סאמר קאמפ. בסאמר סקול הדגש הוא על לימודים. בסאמר קאמפ הדגש הוא על כייף!!!
אז ברור מה ילדים בוחרים: ניחשתם נכון – סאמר קאמפ!!!

אז מה בכלל עושים בסאמר קאמפ? לשחק קלאש רויאל זה לא הכל בחיים?
באתר קאמפ יו.אס.איי מסבירים זאת בצורה פשוטה: "מחנה קיץ בצפון אמריקה הוא עולם ומלואו של תרבות, ספורט, אתגרים וריגושים. במחנה תצרו חברויות חדשות עם בני הנוער האמריקאים, תחשפו לתרבות המקומית, תתנסו במגוון רחב של פעילויות ספורט, ספורט ימי, ספורט אתגרי, אומנויות, מוסיקה וטיולים לאתרי תיירות מפורסמים והכל בסביבה דוברת אנגלית. תפתחו כישורי מנהיגות, עצמאות ובגרות ותחזרו עם חוויה מטורפת שתלווה אתכם כל החיים!"

אז מה אתם אומרים? שחקני קלאש רויאל מטורפים שכמוכם???
אתם באים לסאמר קאמפ השנה? אולי תפגשו את מאפין?!?!?!

רוצים לקבל פרטים לחצו כאן: סאמר קאמפ הרשמה לפרטים נוספים

רגע, יש לכם בר/בת מצווה השנה? חשבתם על מתנה לבר המצווה? מתנה מקורית לבר/בת מצווה, יציאה לסאמר קאמפ, מחנה קיץ בארצות הברית – מתנה שכל אחד/אחת היו רוצים.

סדר התיבות בקלאש רויאל – מה תהיה התיבה הבאה שלכם?

אתר STARFI.RE עלה לאוויר ובו אפליקצייה שמאפשרת לצפות בפרטי סטטיסטיקה על השחקן שלכם, הקלאן שלכם והכי חשוב… כלי להצגת סדר התיבות בקלאש רויאל על פי קוד השחקן שלכם – אז מה תהיה התיבה הבאה שלכם? צוות קלאש רויאל יצא לבדוק את סדר התיבות בקלאש רויאל.

לפני שתלחצו על הקישור לאתר STARFI.RE בואו נעבור ביחד על מה יש שם:

רישום פרופיל – Profile:

בשלב הראשון, בכניסה הראשונה שלכם, תקבלו מסך הרשמה ובו תצטרכו להכניס את קוד השחקן שלכם שמתחיל בסימן #.

 מסך הרשמת פרויפל באפליקציית סדר תיבות קלאש רויאל

לצורך ההדגמה, השתמשנו בקוד של מאפין: #9QQYUPUQ וקיבלנו את מסך הפרופיל:

פרופיל – Profile:

המסך הראשון של הפרופיל מציג את הפרטים של השחקן, מספר גביעים, ארנה, רמה ומה יהיו התיבות הבאות של השחקן.

פרופיל שחקן קלאש רויאל - מאפין
פרופיל שחקן קלאש רויאל – מאפין

לחיצה על More Details, פרטים נוספים, תציג לנו את מפרט התיבות הבאות של מאפין:

סדר התיבות בקלאש רויאל
סדר התיבות בקלאש רויאל – התיבות הבאות של מאפין

כמו שאפשר לראות, אצל מאפין, תיבת הסופר-מג'יקל ותיבת הלג'נדרי כמעט צמודות!!!
ואו, זה מסביר את הסרטון שבו מאפין משיג את שלושת התיבות הללו ובעצם בסרטון הזה הוא גם משתמש באתר של STARFI.RE:

 המסך הבא בפרופיל הוא מסך הדק הנוכחי של השחקן:

דק נוכחי בפרופיל
דק נוכחי בפרופיל של מאפין

המסך הזה מראה גם מה אחוזי ההצלחה של השחקן עם הדק ודקים אחרים בהם השתמש השחקן ואחוזי ההצלחה שלהם. מהמסך הזה אפשר ללמוד באילו דקים משתמש מאפין ומה אחוזי ההצלחה שלהם.

המסך הבא תחת פרופיל הוא גרף הגביעים:

גרף הגביעים של שחקן קלאש רויאל
גרף הגביעים של מאפין נכון ל 5.5.2017

במסך הזה ניתן לעקוב אחר קצב ההתקדמות של השחקן. עלייה בגביעים – משמעה ניצחון וירידה בגביעים – הפסד.

קטגוריית שבט – Clan:

במסך הראשי מופיעים פרטי הקלאן של השחקן:

 Hebrew Empire - השבט של מאפין
Hebrew Empire – השבט של מאפין

במסך זה מופיע שם השבט, הקוד של השבט, מספר כולל של גביעים, מספר חברי השבט מתוך 50 וכמות הקלפים שנתרמו בין חברי השבט ועוד פרטים כגון: סוג השבט, מספר הגביעים הנדרש להצטרפות וכו'.

המסך הבא – רשימת חברי השבט:

Hebrew Empire - חברי השבט של מאפין
Hebrew Empire – חברי השבט של מאפין

במסך זה ניתן לראות כמה גביעים יש לכל אחד מחברי השבט.

המסך הבא – גרף הגביעים של השבט:

Hebrew Empire - גרף הגביעים של השבט
Hebrew Empire – גרף הגביעים של השבט

לגרף הגביעים נדרש לפחות שבוע כדי להופיע ולכן בתמונת המסך שדגמנו אין נתונים. 🙁

דקים – Decks:

דקים - Decks
דקים – Decks

במסך זה תיאור דקים, יתרונות, חסרונות וכו'.

במסך הבא – מופיעים דקים לסימון אישי. ניתן לסמן אותם בכוכב כמועדפים ולהיכנס אל סטטיסטיקת השימוש שלכם בהם.

דקים - Decks
דקים מועדפים ומזוהים – Decks

במסך הבא מעקב על דקים נוספים בהם אתם משתמשים שלהם אין בהכרח שם:

דקים אישיים - Decks
דקים אישיים – Personal Nameless Decks

צ'ט – Chat:

במסך זה, ניתן כמובן לשוחח און-ליין עם שחקנים אחרים שמשתמשים באפליקציה. כדי להשתמש בצ'ט יהיה עליכם להרשם ולהזדהות מול האפליקציה.

Chat - צ'ט
Chat – צ'ט

יום הולדת קלאש רויאל

יום הולדת יש רק פעם בשנה והשנה זו שנת הקלאש רויאל – אז למה לא לשלב את השניים ולערוך יום הולדת קלאש רויאל, או כמו שאנחנו קוראים לזה: יומולדת קלאש רויאל

טרנד ימי הולדת בנושא קלאש רויאל משתלט על ילדי ישראל. כמו כל טרנד מגניב, זה מתחיל עם הילד הראשון בכיתה שעורך יומולדת קלאש רויאל ואז…
כל שאר ילדי הכיתה עורכים גם הם ימי הולדת בנוסך קלאש רויאל כאשר כל אחד משפר את המפרט הטכני של יום ההולדת כך שבמסיבה יהיה אפילו עוד יותר קלאש רויאל.

ד. (השם המלא שמור במערכת קלאש רויאל היום) ערך יום הולדת עם עוגת קלאש רויאל לחברים והיה בטוח שהוא הילד הכי מגניב בכיתה שחשב על הרעיון ראשון. אמו של ד. אצה רצה אל חנות ההדפסה על סוכר הקרובה לביתם והדפיסה את תמונת קלאש רויאל שבחר ד. מחיפוש התמונות בגוגל על דף מסוכר בגודל A4.

עוגת קלאש רויאל
עוגת יום הולדת קלאש רויאל – הדפסה על נייר בצק סוכר

כמה ימים מאוחר יותר הוזמן ד. ליום הולדת קלאש רויאל של חבר. בהתחלה חשב לעצמו ד. "ואו איזה מעתיקן, אני כבר עשיתי יום הולדת קלאש רויאל" אבל…
כשהגיע למסיבה ציפתה לו הפתעה. יום ההולדת של החבר שלו לא הייתה סתם יום הולדת קלאש רויאל עם עוגה של קלאש רויאל מצופה בבצק סוכר עם הדפס של קלאש רויאל.

הפתעת יום הולדת קלאש רויאל

על שולחן יום ההולדת ציפתה למוזמנים עוגת קלאש רויאל משוקולד וקרם בצבע ירוק כמו שיש בארנה של קלאש רויאל, עם מטבעות זהב ותיבות כמו שיש בקלאש רויאל והיא נראתה כך:

עוגת קלאש רויאל
עוגת יום הולדת קלאש רויאל – אצבעות שוקולד עטופות בסרט עם קרם ירוק, מטבעות זהב ותיבות

שיואו, חשב לעצמו ד. איזו עוגת יומולדת קלאש רויאל מ-ד-ה-י-מ-ה. בסוף המסיבה חילקה אמא של י. חתיכות מעוגת היומולדת ואפילו את מטבעות הזהב למי שביקש יפה.

ד. חזר לביתו. י. עזר לאמא שלו לנקות את שאריות המסיבה ובלילה לפני השינה חשב לעצמו, מעניין מה יהיה ביום הולדת קלאש רויאל הבא בכיתה.

שבועיים אחרי המסיבה של י. הוזמנו כל ילדי הכיתה אל מסיבת יומולדת נוספת.
הפעם, לא ציפתה לילדים שום עוגה בכניסה. לא עוגה של קלאש רויאל ולא עוגה רגילה. הילדים נכנסו אל הבית, בירכו את ילד היומולדת בברכת מזל טוב ופסעו להם אל עבר הסלון, שם התישבו והמתינו לצלילי מוזיקת שירי יום הולדת שבחר בישבילם במיוחד ילד היומולדת – ניר.

לפתע כבו האורות!

צווחה דקיקה של ילדים פילחה את האוויר.

דלת הבית נפתחה ודמות אפלולית עמדה בדלת מטילה צל ארוך את תוך הדירה.

הילדים ההמומים השתתקו. אמו של ניר הדליקה את האור ולתדהמת הילדים דמותו של מאפין נתגלתה. מ-א-פ-י-ן !!! קראו הילדים. מאפין !!!! מאפין !!! זה מאפין האמיתי !!!

מאפין היוטיובר הגיע לערוך הפעלת יומולדת קלאש רויאל במסיבה של ניר.

מאפין שיחק עם הילדים, ערך להם טורניר מיוחד ליום ההולדת. חילק פרסים מיוחדים, כובע עם לוגו מאפין לכל ילד וחולצת לוגו מאפין לניר. איזו התרגשות!!!

ניר סיפר לצוות הכתבים של קלאש רויאל היום שזה היה יום ההולדת הכי הכי שווה שהיה לו אי-פעם!

פנינו למאפין וביררנו איתו האם הסיפור ששלח לנו ניר אכן אמיתי והאם הוא באמת עורך ימי הולדת ומאפין אישר לנו שניתן להזמין אותו להפעלות יום הולדת קלאש רויאל על ידי פנייה למייל העסקי שלו: [email protected]

ואם אתם לא יודעים מי זה מאפין אז הנה סרטון שלו על איך להשיג יהלומים בחינם:

כנס ישרויאל השני יצא לדרך

כנס ישרויאל השני נפתח חגיגית הבוקר. הכנס נערך באולם אושן בגני התערוכה, ישתתפו בו אלפי ילדים, שחקני קלאש רויאל, יוטיוברים מוכרים ואף תערך בו אליפות ישראל בקלאש רויאל.

מכתבנו בשטח נמסר כי שלושת היוטיוברים המובילים, עידן אינדה-קלאש, נעם סמואל – מאפין וסאם רויאל כבר הגיעו אל מתחם ה VIP.

מאפין אינדה קלאש וסאם רויאל
מימין לשמאל: מאפין, אינדה-קלאש, סאם-רויאל

שערי אולם אושן בגני התערוכה נפתחו הבוקר לקול תרועת 1000 ילדים שהגיעו לסבב הראשון של כנס ישרויאל ה-2 (טא דא דא!!!) 🙂

ספויילרים על מה יש באולם, כמובן שלא נביא כאן, אבל מה שאנחנו כן יכולים לספר זה שההתרגשות סביב כנס ישרויאל ה-2 הגיעה לשיא הבוקר ושהכנס באמת גדול ומרשים כמו שכולם ציפו. לקהל המעריצים מחכות שלל הפתעות ומי שרצה לפגוש את היוטיוברים ורכש כרטיס וי.איי.פי. וגם מי שרכש כרטיסים רגילים – יזכה לחווייה מטריפה !!!

מהתמונה של שלושת תותחי היוטיוב: מאפין, אינדה-קלאש וסאם רויאל אפשר כמובן ללמוד שבכנס יש חולצות של קלאש רויאל (!!!) ושיש קיר לצילומים עם סמל המשחק של קלאש רויאל (Clash Royale) וסמל של ישרויאל (Isroyale).

נעם סמואל, מאפין, בן 15 וחצי ממודיעין, חצה אמש את רף 50,000 הסאבים הרשומים לערוץ שלו בשידור חי "קלאש רויאל לייב – ספיישל 50 אלף סאבים + 2 טורנירים במקביל של 1000 משתתפים כל אחד". במהלך השידור החי, נעם, מאפין ראיין את אלמוג, מפיק הכנס ושאל אותו שאלות שהצופים ביקשו על הכנס.

אם לא צפיתם עדיין או שאתם רוצים לדעת מה שאלו הצופים ומה ענה אלמוג, מפיק כנס ישרויאל השני, צפו בסרטון:

קלאש רויאל – בית הספר של החופש הגדול

שמועות מספרות שלקראת החופש הגדול, משרד החינוך נערך להרחבת פרויקט הקייטנות וכי בימים האחרונים הועברו הנחיות לרשויות המקומיות כיצד להיערך לקראת מיזם "בית הספר של החופש הגדול" שאמור להתרחב השנה גם אל תלמידי כיתות ג'.

תוכנו של המסמך לא הגיע לידי מערכת בלוג "קלאש רויאל היום" ועל כן צוות המומחים שלנו לא יוכל להתייחס באופן רציני ומקצועי אל תוכנית הלימודים המוצעת לקייטנות החופש הגדול בבתי הספר היסודיים.

עם זאת, גישה הומוריסטית וקלילה, על סף צינית (לא מרירה), תמיד אפשרית ומהווה מוצא מיידי למבוכה שאחזה את כתבינו. לכן, מדף זה יוצאת קריאה אל מי שאחראי על תוכנית הלימודים של תלמידי כיתות ג' בבית הספר של החופש הגדול:

בבקשה בבקשה, תלמידי כיתה ג' (העולים לכיתה ד') הם כבר ילדים מספיק גדולים והמונים מהם משחקים קלאש רויאל, אוהבים קלאש רויאל וחלקם אפילו מכורים לקלאש רויאל.

פליז פליז, תנו להם לשחק קלאש רויאל – לפחות בהפסקות!!!

צוות קלאש רויאל היום רוצה למחות מראש ולהודיע שאם בקייטנות הללו של בית הספר יחלקו שוקו ולחמניה אז זה ממש לא בריא ונוגד את הנחיות משרד החינוך לגבי תזונה בריאה בבתי הספר ובקפיטריות. אם אפשר, אז בבקשה לספק לילדים משהו קצת יותר מזין משוקו ולחמניה. בכל זאת, הם כבר מכורים למסכים, אז על מנת לא לגרום להתמכרות נוספת לסוכר, קמח, גלוטן ושוקולד – תנו להם ירקות. טריים ושטופים !!!

קייטנת קלאש רויאל
קייטנת קלאש רויאל

נציג משרד החינוך שמעוניין להגיב רשמית מוזמן ליצור איתנו קשר דרך הטופס באתר. אנחנו נביא כמובן את תגובתו בדיוק כפי שהוא יכתוב אותה. נודרים!!! באמת!!! בארנה 8!!!

כמה נקודות חשובות למפעילי קייטנות ילדים בקיץ:

 • זמן לשחק קלאש רויאל זו לא רשות – זו חובה
 • זה מפריע מאד כשילד משחק בקלאש רויאל ומישהו עומד לו מעל הראש
 • אם ילד בקייטנה משחק קלאש רויאל – הוא חייב לפתוח תיבות כל שלוש שעות
 • גם בנות משחקות קלאש רויאל – אין סיבה לשים אותן בקבוצה נפרדת
 • קלאש רויאל נחשב משחק חברה אם משחקים בקלאן באטל
 • אם חייבים לצייר בבוקר אז בבקשה תדאגו שיהיה טוש ירוק כדי לצייר גובלינים
 • בית הספר של החופש הגדול זה שם לא טוב – תחליפו אותו

קלאש רויאל – התביעה היצוגית לא מאחרת להגיע או שכן?

עידו סולומון, כתב חדשות 2 דיווח באתר רשת (reshet.tv) אודות תביעה ייצוגית נגד גוגל של נהג משאית, הורה לילד ישראלי ששיחק בקלאש רויאל ובזבז (תחזיקו חזק!!!) 16,700 שקלים חדשים.

בכתבה שפורסמה לפני יומיים, שוטח הכתב עידו סולומון את סיפורו של י. נהג המשאית שבנו בזבז, כששה עשר אלף שקלים חדשים במשחק הקלאש רויאל על רכישה מתוך האפליקציה.

עוד מסופר בכתבה שגוגל נתבעה וחוייבה כבר בעבר להחזיר כספים להורים של ילדים שחוייבו בסכומי עתק מתוך אפליקציות של משחקים, וכן שגוגל מסרה בתגובה ש: "אינם מגיבים לגבי חשבונות אישיים ושהם מעודדים הורים ליצר סיסמה במכשירים כדי להימנע מרכישות לא רצויות"…

דסק החדשות של "קלאש רויאל היום" התכנס אור ליום שלישי במתכונת מורחבת כדי לקרוא היטב את הכתבה אודות התביעה היצוגית נגד גוגל בגין רכישות מופרזות בקלאש רויאל שפורסמה באתר רשת ולפסוק בסוגייה המשפטית הכבדה הזו.

קלאש רויאת תביעה ייצוגית
הורים תובעים את גוגל בגלל קלאש רויאל

גזר הדין

בתום הקריאה של כלל העדויות כפי שהובאו לפנינו על ידי הכתב עידו סולומון, ולאחר ששקלנו היטב את דבריו של י. נהג המשאית שבנו בזבז כשישה עשר אלף שקלים ברכישות מתוך אפליקציית המשחק קלאש רויאל (המשחק הכי טוב בעולם ע"פ פרסומים זרים) ולאחר שעברנו פעמיים על תגובתה של גוגל להאשמות החמורות… הגענו למסקנה הבלתי נמנעת ולפסיקה מטעמנו.

י. נהג המשאית, על אף שהנו בעליל הורה המזניח את חינוך ילדיו ילדיו המשאיר אותם חשופים לחסדי המכשירים הסלולריים לבדם, כשהם חשופים ומהווים מטרה נייחת לגחמותיהם של חברות המשחקים והענק המפחיד גוגל, רשאי ואף מוכרח לתבוע את גוגל בתביעה יצוגית. כמו כן, רשאי ואף חייב ומוכרח לחזק את הקשר עם בנו הסורר וללמד אותו כיצד יש לנהוג ולהשתמש במכשירים ניידים ומחשבים אשר הוזנו בהם פרטי כרטיסי אשראי – שכן לא מוסרת ממנו אחריותו כהורה למעשיו של בנו שחקן הקלאש רויאל.

גוגל, לא יוצאת ללא נזיפה מצוות השופטים המורחב של דסק חדות קלאש רויאל היום – פויה!!! פויה גוגל שאתם מאפשרים לילדים תמימים ליפול בפח. אולי תעשו משהו טוב עם כל הכסף ותפתחו אפליקציה שמלמדת הורים איך להתנהג ו/או איך לחנך את ילדיהם ו/או איך להסיר את אמצעי התשלום לאחר שמאפשרים לילד לקנות "רק מג'יקל צ'סט אחת אמא אני מבטיח!!!"

עידו סולומון!!! כן כן, אתה! מה אתה מסתכל אחורה, אין פה עוד עידו סולומון!!! – כבר הייתה כתבה כזו באתר מתחרה, מה אתה מביא לנו שוב את אותו סיפור ישן על ילד שבזבז את כל הכסף להורים שלו כי הם חסרי אחריות!!!

ואתם ילדים, שחקני קלאש רויאל זאבים שכמוכם, חוסו נא על הוריכם קשי היום, שעושים ימים כלילות כדי לממן לכם התמכרות למסכים והפרעת קשב מצורפת בחבילת אחד + אחד מתנה לחגים, נסו ללמד את ההורים שאפשר לרכוש כרטיסי ויזה נטען במיוחד בשבילכם ולטעון אותם בדמי כיס בסכום מוגבל וככה ללמד אתכם כיצד לשלוט בתקציב משל עצמכם. (בחייאת זומזום! – עופו לי מהעיניים!)

כנס קלאש רויאל – פסח 2017 – בהשתתפות היוטיוברים של קלאש רויאל

השתתפותם של היוטיוברים המובילים, אינדה קלאש, מאפין וסאם רויאל בכנס קלאש רויאל פסח 2017 אושרה. אלפי המעריצים שחששו כי הכוכבים שלהם לא ישתתפו בכנס ישרויאל השני נושמים לרווחה. 🙂

ממקורות יודעי דבר נמסר למערכת "קלאש רויאל היום" אישור רישמי כי היוטיוברים המובילים את זירת הקלאש רויאל הישראלית אישרו את השתתפותם בכנס קלאש רויאל שיערך בפסח 2017 בגני התערוכה, הידוע גם בשמו "כנס ישרויאל השני". בכך נגוזו כל השמועות על כך ששלושת היוטיוברים מתכוונים להשתתף בכנס קלאש רויאל אחר.

ע"פ פרסומי המפיקים באתר מכירת הכרטיסים לכנס קלאש רויאל, כנס ישרויאל השני יערך ב:
חול המועד פסח בימים: רביעי (12.4), חמישי (13.4), שישי (14.4) וראשון (16.4).
במקום: גני התערוכה – אושן מרכז אירועים , ת"א.
כרטיס כניסה : 72 ש"ח (כולל דמי טיפול) , כרטיס וי.איי.פי : 99 ש"ח (כולל דמי טיפול).

פוסטר כנס קלאש רויאל פסח 2017
פוסטר כנס קלאש רויאל פסח 2017

עוד פרטים ששפורסמו לגבי כנס קלאש רויאל פסח 2017:
בכנס תערך תחרות ראשונה מסוגה בישראל שבסופה יוכתר אלוף האלופים בקלאש רויאל!
אורך הכנס: שעתיים וחצי.
המשתתפים באירוע יכנסו לתוך עולם ה clash royale:

 • מי שרכש כרטיסי VIP, יוכל להיכנס אל מתחם ה VIP, להצטלם עם היוטיוברים ולקבל פוסטר חתום.
 • דמויות ענק יסתובבו בין הילדים.
 • פתיחת תיבות נושאת פרסים.
 • עמדות משחק היתוליות.
 • פאנל לימוד דקים ואסטרטגיות עם השחקנים הטובים בארץ שחלקם מדורגים בטופ העולמי.
 • הדגמת יתרונות וחסרונות של שיטות המשחק.
 • כל באיי הכנס יזכו להשתתף בטורניר הכי גדול במשחק clash royale (בכפוף לתקנון המשחק).
 • אליפות isroyal ב Clash Royal של טובי השחקנים בארץ ובפרשנות היוטברים המובילים בישראל.
 • הכנס מצולם במעגל סגור ויוקרן מעל מסכי ענק.

מבדיקה קצרה שערכנו ביום פרסום כתבה זו, עדיין נותרו כרטיסים בודדים לימים 14 ו 16 באפריל (שישי וראשון). אז אם אתם קוראים את הכתבה בסמוך למועד פרסומה, יש לכם עדיין סיכוי להשיג כרטיסים.

כנס ישרויאל הראשון נערך מוקדם יותר השנה, בחופשת חנוכה, וסיפרנו עליו בכתבה על כנס קלאש רויאל הראשון. שחקני קלאש רויאל רבים ובהם גם צוות העורכים והכותבים של "קלאש רויאל היום", מקווים ומצפים שכנס קלאש רויאל בפסח 2017 יהיה לפחות טוב כמו הכנס הראשון ושמסורת כנסי קלאש רויאל בישראל תימשך עוד שנים רבות.

סרטונים שפרסמו יוטיוברים על כנס קלאש רויאל שיערך בפסח 2017 בגני התערוכה:

קלאש רויאל הגיע לחדשות ערוץ 10

זה לקח "קצת" זמן, אבל בסופו של דבר קלאש רויאל, המשחק שכבש את תודעת ילדי העולם ושודד ברגעים אלו ממש את תודעת ילדי ישראל, כובש עד פסגת מפתח בדרך אל ארנה 10: "חדשות ערוץ 10". ואו!!! 🙂

תמר איש שלום, מגישת החדשות של ערוץ 10 הודיעה אמש בקול רוטט מהתרגשות "משחק חדש משגע את הילדים וגם את ההורים שלהם וקוראים לו … קלאש רויאל". מיד לאחר מכן בכתבה מצולמת , הסביר הכתב טל שורר "על מה המהומה" ואף הזהיר בסוף הכתבה ש"מדובר במשחק ממכר".

חחח גדול נרשם פה אצלנו בדסק החדשות של קלאש רויאל היום לשמע ההכרזה ולמראה הכתבה המצולמת, שאגב הייתה די משמימה, עם קטעים שנגזרו מסרטוני יוטיוב (לא מייצגים) וכללה מספר מרואיינים, שסיפרו על המשחק כאילו היה זה עוד "קנדי קראש" או עוד פרק של "אנגרי-בירדס".

אם פספסתם ואתם חייבים לראות גם, הכתבה זמינה כמובן באתר נענע 10 תחת הכותרת:
קלאש רויאל המשחק הממכר שיכול לרוקן לכם את הארנק

תמר איש שלום: יש לה קראש על קלאש
תמר איש שלום מאוהבת בקלאש רויאל

אנחנו, כאן במערכת קלאש רויאל היום, משוחדים לחלוטין כמובן, אבל הי, מה זו הכותרת הזו שחדשות ערוץ 10 בחרו לתת לכתבה: "קלאש רויאל המשחק שיכול לרוקן לכם את הארנק".
האם דיווח חדשות לא אמור להיות נייטראלי?
למה שותלים לצופה התמים מסרים נגד המשחק?
האם המשחק יכול לרוקן לנו את הארנק?
האם גם בכתבות אחרות של ערוץ 10 שותלים מסרים שכאלו?

מה דעתכם?

ע"פ ויקיפדיה: מהדורת החדשות המרכזית של ערוץ 10 היא תוכנית הדגל של "חדשות 10". המהדורה משודרת בערוץ 10 בימים ראשון עד חמישי בשעה שמונה בערב ונמשכת על פי רוב במשך שעה. בתוכנית מוצגות ידיעות האקטואליה של אותו היום מישראל ומהעולם. את המהדורה מגישה תמר איש-שלום ומחליפות אותה לסירוגין טלי מורנו ונגה ניר נאמן.

בעקבות העיסוק האובססיבי בחדשות 10 ובמשחק קלאש רויאל, עלו אצלנו במערכת קלאש רויאל היום תהיות מהותיות נוספות:

 • באיזה דק משתמש הכתב טל שורר?
 • באיזו ארנה אפשר למצוא את טלי מורנו?
 • כמה גביעים יש לתמר איש שלום?
 • באיזה קלאן אפשר לבקש מנגה ניר נאמן קלפים להחלפה?
 • האם חדשות ערוץ 10 יכתבו על הכתבה שלנו בתגובה לזה שאנחנו כתבנו על הכתבה שלהם?

הכירו את הקלף החדש ה- "באטל ראם"

הקלף החדש בקלאש רויאל ה- "באטל ראם" (Battle Ram – ובתרגום ישיר לעברית: האיל המנגח) יוצא אל אוויר עולם הגיימרים באופן רשמי מחר.

הקלף החדש, הבאטל ראם, למעשה כבר זמין לשחקני הקלאש רויאל מהשבוע שעבר. שחקנים ברמה שמונה ומעלה קיבלו הזדמנות לשחק באתגר הבאטל ראם ולקבל באופן יוצ א דופן את הקלף לפני כל השחקנים האחרים.

מדובר בקלף בערך 4 אליקסרים שבקרב עצמו מייצר לשחקן שני ברברים שרצים עם האיל המנגח על גבם.

יוטיוברים ברחבי העולם כבר פרסמו כמובן סקירה מקיפה על קלאף הבאטל ראם, מה הוא מאפשר, כיצד להשתמש בו ואילו "דקים" כדאי לשלב איתו.

בישראל בלטו לטובה היוטיוברים "מאפין" ו"אינדה קלאש" שפירסמו מיד עם צאת האתגר, סרטונים שמראים כיצד הם מנצחים באתגר, מקבלים תיבה עם הבאטל ראם ומסבירים באיזה דק הכי טוב להשתמש כדי לנצח באתגר.

והנה לפניכם, הסרטונים של מאפין ואינדה קלאש על ה-"באטל ראם".

קלאש רויאל – כובש את יוטיוב

משחק הקלאש רויאל כובש שיאים נוספים. סרטונים של היוטיוברים של קלאש רויאל נכנסים לרשימת "הכי חמים" של יוטיוב. סרטון האקסקיושנר של מאפין אפילו הגיע למקום השני והמכובד מיד אחרי הקליפ החדש של בן אל תבורי וסטאטיק ("זהב").

 מאפין כובש את "החמים" של יוטיוב

בן אל תבורי וסטאטיק התעוררו, מן הסתם, לעוד יום של "פאן" בעולם כוכבי הזמר הישראלי וכמו שכוכבי זמר נוהגים לעשות כל בוקר (מה, לא?) נכנסו ליוטיוב לראות האם הם כבשו את מדור הסרטונים החמים ביותר ביוטיוב. הם כמובן לא התאכזבו לגלות שהקליפ החדש שלהם "זהב" מופיע במקום הראשון במדור הסרטונים החמים של יוטיוב.

את הטקסט שכתוב בהמשך, אנו כמובן מדמיינים כסצנת בוקר בין בן אל לסטאטיק שהתעוררו בבית שלהם ושהלכה בערך כך (אתם מוזמנים להמחיז את התפקידים עם חברים שלכם, לצלם סרטון ולשלוח אלינו, אנחנו מבטיחים לפרסם):

סטאיק (נידהם ובטוטאל שוק): בן אל !!!  אתה רואה מה שאני רואה?
בן אל (עייף ומרוט מההופעה בלילה הקודם): מה אתה רואה?
סטאטיק (באקסטזה) :זוכר שאמרתי לך שאין לך מה לדאוג לגבי הקליפ שלנו "זהב"?
בן אל (מצחצח שיניים): נו? אז?!
סטאטיק (מתלהב אך מפוחד): יש סרטון של מאפין, על האקסקיושנר, מקלאש רויאל…
בן אל (נבהל מעט ופותח עיניים כמו שיש למשפחת תבורי): כן… ??? נו… תמשיך…!!!
סטאטיק (צווח מבוהל בפאניקה): זהו! הלכו המליונים! הלכו הבחורות! הלך הפרסום! הכל הלך!!! מאפין וערוץ הקלאש רויאל שלו הולכים לעבור אותנו. לא נוכל למכור בוטנים בשוק, בן אל!!! מה נעשה ??????
בן אל (מת מפחד כמו גובלין שנייה לפני שהדרקון נושף עליו אש): סטאטיק, אין ברירה, צריך לעשות קליפ עם מאפין.

זהו. זה מה שקרה שם. נראה אתכם ממחיזים, מצלמים ומעלים ליוטיוב, שולחים לנו.

🙂

ממתינים לסרטונים שלכם.

אה כן, הנה הסרטון של מאפין שכבש את החמים של יוטיוב – תנו לו סאב!